Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vaske Curri - C`u Thane Trendafilat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C`u Thane Trendafilat".
3. Video është e këngës "C`u Thane Trendafilat", por nuk këndohet nga Vaske Curri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Vaske Curri - C`u Thane Trendafilat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Bilbili I Permetit"

Komente

Asnjë Koment

30/01/2014

2014-01-30T13:04:15+00:00Oh ç’u thanë moj,
oh ç’u thanë moj
ç’u thanë trëndafilat ee
oh s’këndojnë moj,
s’këndojnë moj
s’këndojnë bilbilat ee
Oh ç’u thanë moj,
oh ç’u thanë moj
të shkretët ee
apo zenë e pijnë
zënë e pijnë moj fletët ee
Apo çupa jonë, po qan me lot
apo merre moj djalin të dy tok
ah çu çelën moj trëndafilat ee
apo këndojnë moj bilbilat ee
apo zunë këndojnë, bilbilat ee


Ky tekst u dërgua nga  stafi
Më Shumë Këngë Nga Vaske Curri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë