Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vaske Curri - Malli Per Atdhene

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli Per Atdhene".
3. Video është e këngës "Malli Per Atdhene", por nuk këndohet nga Vaske Curri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vaske Curri - Malli Per Atdhene  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Bilbili I Permetit"

Komente

Asnjë Koment

30/01/2014

2014-01-30T13:03:50+00:00Oooooooooo ohhooooo rri dhe mendoj per shqiprine syt e mi me lot jane mbushur ne kurbet humba rinine ooohh nnnnnen oo xhannnn ku je qe nuk te shoh...

Si pane nga vatrat tona dhe syt e tu o ohoo qe ti shoh tu mar ere dhe ti puth me mall

Dashurine eeeeee nenes dashuri e djalit po me theret ne gjume, o nene -o bir o nene – o birrrr o nene- o bir...
ku je qe me s'te shoh

Ju zogj qe fluturoni larg ne re valle mos takuat gje ne vilajet ju lutem me tregoni valle ma pate djalin ta di ta shuaj mallin
Ohho ohhhhhooo oho


Ky tekst u dërgua nga  stiviilias
Më Shumë Këngë Nga Vaske Curri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet