Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vaske Curri - Rite Moje E Dashure  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Te Prita Moj Mike"

Komente

Asnjë Koment

30/01/2014

2014-01-30T13:04:17+00:00Shume vjet u bene
Rite moj e dashur oi
Qe nuk jemi pare
Margarite e dashur o

Malli moj me ka marre
Rite moj e dashur oi
Te te puth ne balle
Margarite e dashur o (x2)

Mbushem o per te qare
Rite moj e dashur oi
Malli me ka marre
Margarite e dashur o

Ti cupe dhe une djale
Rite moj e dashur oi
Malli me ka marre
Rite moj e dashur o

Moj debore e bardhe
Margarite e dashur oi
Malli c'me ka marre
Margarite e dashur o


Ky tekst u dërgua nga P.K
Më Shumë Këngë Nga Vaske Curri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet