Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vaske Curri & Dhimiter Curri - Ç'u Ngrit Lulja Në Mëngjes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç'u Ngrit Lulja Në Mëngjes".
3. Video është e këngës "Ç'u Ngrit Lulja Në Mëngjes", por nuk këndohet nga Vaske Curri & Dhimiter Curri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vaske Curri & Dhimiter Curri - Ç'u Ngrit Lulja Në Mëngjes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

13/02/2008

2008-02-13T03:17:49+00:00Ç’u ngrit lulja moj në mëngjez
ç’u ngrit lulja moj në mëngjez
moj duke larë sytë e zezë
moj duke larë sytë e zezë

Oh ç’i ra baçes moj mes për mes
oh ç’i ra baçes moj mes për mes
moj këput trëndafil me vesë
moj këput trëndafil me vesë

Moj ç’i do lulja trëndafilat
moj ç’i do lulja trëndafilat
të gënjejë moj bandillat ee
ah të gënjejë moj bandillat ee


Më Shumë Këngë Nga Vaske Curri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet