{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Vaso Qirinxhi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1975, Vaso Qirinxhi merr pjesë në Festivali i 14-të në RTSH me këngën "Vella I Vogel O Partizan". Në Dhjetor 1975, Vaso Qirinxhi merr pjesë në Festivali i 14-të në RTSH me këngën "Rini, Flamur I Zjarrtë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0