Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vathi Fejza

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Vathi Fejza është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Shaqo Jaupaj

Fatos Meta

Muharem Ramaj

Brahim Kora

Alfred Fejza

Alfred Bardho

Pellumb Plaka

Sulo Latifi

Arjan Carcani

Samiu I Plugut


Tags: Vathi Fejza, Vath Fejza

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet