Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Vatra është një grup artistësh i njohur. Në Maj 2008, Vatra marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Bashke"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Day Shift

Upstream

Blue String Band

Night Rappers

Alb Magji

Infinit Crew

Bardh E Zi

R.A.G

O2

Vëllezërit Zikolli

Tags: Vatra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet