Më mbaj mend (për 1 muaj)Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Vebi Bajrami
BIOGRAFIA: VEBI është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Qershor 2019, Vebi publikon videoklipin "Rap Melodi". Më datë 22 Gusht 2019, Vebi publikon videoklipin "Casa De Papel". Më datë 5 Nëntor 2019, VEBI publikon videoklipin "Java". Më datë 15 Maj 2020, VEBI & FRESH publikojnë videoklipin "Adrenalin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

J.B.

Dora

Fabiani

Ralien

Albo 06

Natra

Lil Erdi

Bess (Familia Ideale)

Underground Mc

Tags: Vebi, Vebi Bajrami


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet