Vedat Ademi

Mund Te Ishim Bashke ➡ Pudriamos Ser Juntos

 Shqip ➡  Spanjisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: oriad


Mund Te Ishim Bashke

Siluete n'mendje te shoh
Mundohem ta prek ta ledhatoj
Nete te gjata me ty kujtoj
Ne enderr me the te perqafoj

Pyes pse nuk vjen
koha qe e lam
S'dua prej teje lutje as mesazh
Tani mund te jesh
diku me nje djale
Dua te te them
se mund te ishim bashke

Rruges ecen dhe sme sheh
mban ne krah dike tani
S'di cmund te jepja per nje nate
me ty prane vetem prane

Pyes pse nuk vjen
koha qe e lam
Nuk kerkoj prej teje
lutje as mesazh
Tani mund te jesh
diku me nje djale
Dua te te them
se mund te ishim bashke

Pyes pse nuk vjen
koha qe e lam
Nuk kerkoj prej teje
lutje as mesazh
Tani mund te jesh
diku me nje djale
Dua te te them
se mund te ishim bashke

Stinen e veres do ta shoh gjithmon i trisht
Ti vetem me fto
Vetem nje here
jo smund te ndodhe
Te ndjej dicka aq shume te forte dhe tmos jet vone

Pyes pse nuk vjen
koha qe e lam
Nuk kerkoj prej teje
lutje as mesazh
Tani mund te jesh
diku me nje djale
Dua te te them
se mund te ishim bashke

se mund te ishim bashke

se mund te ishim bashke


Pudriamos Ser Juntos

tu silueta en mi pensamientos veo
trato tocarte,carisiarle
noches contigo recuerdo
en mi sueno me habrasaste
yo pregunto porque no regresa
el tiempo que dejamos atras
yo no quiero de ti ni prega,ni mms
ahora puedes star
con un chico
yo quiero desirte
podriamos ser juntos
caminas y no me hablas
tienes algien en tus brazos ahora
no se que podria dar
por una noche contigp
cierca solo cierca
yo pregunto porque no regresa
el tiempo que dejamos atras
yo no quiero de ti ni prega,ni mms
ahora puedes star
con un chico
yo quiero desirte
pudriamos ser juntos
la temporada de verano yo lo veo siempre triste
tu solo invitame
solo una vez
no puede succeder
que yo puedo sentir algo tan fuerte y no ser tan tarde

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019