Vedat Ademi & Samanta Karavella

Po Me Prite ➡ If You Wait Me

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: oriad


Po Me Prite

Shoke te mire ne te dy
vjen e hidhur kjo
por eshte thjesht komedi
Tradhetar syt e tu
porsi xhama te thyer
do mbeten tek un.

E tani ti m`trego
perse kengen degjon
kur ti afer jo nuk me mban.
E tani ti m`trego
perse kengen time degjon.

Ref(3x)
Nje fjal dhe kthehem un
po me prite ti
nga fundi botes vij.
Po me prite ti...

Veshtroj jasht bie shi
jam un qe lagem
por ftoht ke ti.
Fola un fole ti
nuk ka vend per ne
t'jemi shok te mire.
E tani ti me trego
perse kengen time degjon

Ref(3x)
Nje fjal dhe kethehem un
po me prite ti
nga fundi botes vij.
Po me prite ti oooo.........


If You Wait Me

best friends you and I am sorry,but it is just a comedy
traitor your eyes as smashed window glass stay in me
and now tell me why do you hear my song,when you don’t stay with me
and now tell me why do you hear my song
one word,and I retourn,if you wait for me
from the end of the world I retourn
one word,and I retourn,if you wait for me
from the end of the world I retourn
one word,and I retourn,if you wait for me
from the end of the world I retourn,if you wait for me
I look outside,rain,I get vet but you have a cold
and tell me why do you hear my song
one word,and I retourn,if you wait for me
from the end of the world I retourn
one word,and I retourn,if you wait for me
from the end of the world I retourn
one word,and I retourn,if you wait for me
from the end of the world I retourn,if you wait for me

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019