A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Vedat Ademi Po Përgatit Albumin E Ri


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
[11-05-2014]
​Është bërë i njohur në skenë përmes zërit të tij të bukur, që çdo herë këngët i sjell me mjeshtrinë më të madhe. Është ky këngëtari Vedat Ademi, i cili në një bisedë ka treguar planet e tij. Ndonëse për momentin tregon se nuk është duke punuar në ndonjë këngë të re, ai thekson se kjo nuk do të thotë që po rri duarkryq.

“Jo për momentin nuk jam duke përgatitur ndonjë këngë të re për lansim. Por kjo nuk do të thotë që po rri duarkryq. Kam plane tjera për publikun tim”, ka thënë Vedati në fillim të bisedës, ndërsa ka zbuluar se ai është i fokusuar në punën e tij rreth albumit, i cili do të ketë përmbledhje këngësh por, edhe këngë të reja.
 (Express)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019