A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Vedat Ademi Ka Gati Këngën E Re


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[29-05-2014]
Këngëtari i njohur Vedat Ademi i cili ka bërë emër përmes muzikës së tij të mirëfilltë, ka treguar se së shpejti do të vijë në publik me nj këngë të re. Këtë këngëtari e ka bërë të ditur përmes faqes së tij zyrtare në ‘Facebook’.

“Coming Soon New Song...Stay Tuned. (Së shpejti kënga e re...Rrini në pritje), ishte ky mbishkrimi i Vedatit karshi fotos. Ndërkaq këngëtari nuk ka dhënë asnjë detaj më shumë rreth këngës së re, e vetmja që dihet është se shumë shpejt do të jetë në duart e publikut. Ndryshe kohë më parë këngëtari ka treguar se është duke punuar në albumin e tij.


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019