A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Vedat Ademi, Me Gruan Në Venecia


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[19-10-2014]
Këngëtari i njohur Vedat Ademi pas angazhimeve të mëdha në jetën e tij profesionale, duket se ka gjetur pak kohë edhe për udhëtimet e bukura me familje.

Së fundmi ai ka vizituar qytetin e Vencias së bashku me bashkshorten e tij ku duket të kenë kaluar mjaft momente romantike në një qytet mjaft romantik si Venecia.

 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019