Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vedat Ademi - Ato Ishin Ditet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Vitet kalonin porsi era
Dita diten therriste ne amshim
Vitet fluturonin porsi lumi
Kujtimet shpejte filluan me u zverdhe

Ref...
Do vij me ato dite
Qe jetonim me plot gezim
Veç per nje dite
Te kenaqem pak halis

Cdo gje me dashuri
Duket se zemren tret
Prandaj kete nate
Veç ty une te adhuroj

Perseri pikellimat po me therrasin
Nuk e dij per te saten here n'ket menyre
Dashuri perseri tani jam vetem
Dhe vetem shpresa po me mban ne jete

Ref...
Do vij me ato dite
Qe jetonim me plot gezim
Veç per nje dite
Te kenaqem pak halis

Cdo gje me dashuri
Duket se zemren tret
Prandaj kete nate
Veç ty une te adhuroj

Vitet kalonin porsi era
Dita diten therriste ne amshim
Vitet fluturonin porsi lumi
Kujtimet shpejte filluan me u zverdhe

Ref...
Do vij me ato dite
Qe jetonim me plot gezim
Veç per nje dite
Te kenaqem pak halis

Cdo gje me dashuri
Duket se zemren tret
Prandaj kete nate
Veç ty une te adhuroj


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Vedat Ademi
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/02/2013


Vedat Ademi - Ato Ishin Ditet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ato Ishin Ditet".
3. Video është e këngës "Ato Ishin Ditet", por nuk këndohet nga Vedat Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vedat Ademi:


Komente 0