Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vegim Furra - Te Du Te Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nuk ësht e vështir thjesht do ta kuptosh
Syt e mi po ta tregojn sa te dashurojn
Dua të ta them me fjal po nuk gjej
Guxim shum të dua loqka jeme ti je
Shpirti im

Ref:
të du të du je oksigjen zemer për mu
Të du të du pa ty smundem me je tu

E bekoj at dit kur ty të kam par ty jeta
Ime ka ndryshu shum jam lumturu
Un kurr sdo të bëj të qash kurr sdo të
Lëndoj ahh qdo dit të dua mëshum je arsyja
Pse jetoj

Ref:
të du të du je oksigjen zemer për mu
Të du të du pa ty smundem me je tu
Vegim Furra
Publikimi: 20/05/2016
Video Produksioni: SWART


Vegim Furra - Te Du Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Du Te Du".
3. Video është e këngës "Te Du Te Du", por nuk këndohet nga Vegim Furra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vegim Furra:


Komente 0