A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: SWART është një video produksion i njohur. SWART realizon ideimin dhe prodhimin e videove sipas nevojave tuaja me staf profesionist dhe teknologji moderne. Aktualisht, ne ju ofrojmë mundësinë për të realizuar: - Spote publicitare (reklama video) - Videklipe artistike - Kronika përmbledhëse (për aktivitete, evente, prezantime, etj.) Etj. Shërbimi përfshin: Procesi kreativ (ideimi) fillon që në takimin e parë me ju ku ne fillojmë të analizojmë nevojat tuaja promocionale. Në bashkë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare

Videoklipet

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

FRAME Pro

ND Film Pro

Triangle

Gold Productions

Foxesfilm

Sebastian Production

Avi Rinia

Evropaturist

Produksioni Kola

Rexha Productions


Tags: Swart, Swart Production. Musical, Swart, Swart Albania,

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019