SWART
SWART

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • ShqipëriBiografia

BIOGRAFIA: SWART është një video produksion i njohur. SWART realizon ideimin dhe prodhimin e videove sipas nevojave tuaja me staf profesionist dhe teknologji moderne. Aktualisht, ne ju ofrojmë mundësinë për të realizuar: - Spote publicitare (reklama video) - Videklipe artistike - Kronika përmbledhëse (për aktivitete, evente, prezantime, etj.) Etj. Shërbimi përfshin: Procesi kreativ (ideimi) fillon që në takimin e parë me ju ku ne fillojmë të analizojmë nevojat tuaja promocionale. Në bashkë...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0