Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Ti Dhe Shpirti Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Ka nje vite qe s’te kam pa
Qysh duron kjo zemra e shkrete
Prej shpirtit s’po muj me t’nda
Kam me t’dashte edhe tjetren jete
Prej shpirtit s’po muj me nda
Kam me te dashte edhe n’tjetren jete

Ti dhe shpirti ime, kemi nje mendim
Prandaj kengen ta kendoj dhe te perqafoj
Ti dhe shpirti ime kemi nje mendim
Prandaj kengen ta kendoj dhe te perqafoj
Dhe te perqafoj

Zotin e kam deshmitar sa t’kam dashte
Edhe s’te kam marre
S’te martova me qellim
Qe te kam dashnore deri n’amshim
S’te martova me qellim
Qe te kam dashnore deri n’amshim

Ti dhe shpirti ime kemi nje mendim
Prandaj kengen ta kendoj dhe te perqafoj
Ti dhe shpirti ime kemi nje mendim
Prandaj kengen ta kendoj dhe te perqafoj
Dhe te perqafoj


Vellezerit Aliu - Ti Dhe Shpirti Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Dhe Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Ti Dhe Shpirti Im", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0