Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Ban Me Dor E Ban Me Sy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

kur te pash moj bukuri
zemra ime u mbush me sevda
une pas teje e humba veten
mendova se per mua s'ka dynja (2x)

(ref 2x)
ban me dore, e ban me sy
je e vetmja bukuri

nuk e di pse nuk me kupton
zemra ime vetem ty te don
nese mua ma fal shpirtin
edhe zoti neve na bekon (2x)

(ref 4x)

Albumi: Hajde moj shkupjane. Shkup, 1995.


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Aliu - Ban Me Dor E Ban Me Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ban Me Dor E Ban Me Sy".
3. Video është e këngës "Ban Me Dor E Ban Me Sy", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0