Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Kush Mi Qane Keto Halle Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kush mi qane keto halle
keto hallet e mia
vetem nje e dashur
qe rri mbyll ke shpia (2x)

une rri ne dritare
per ty tuj mendue
gotat nje pas tjetres
s'po dojn mem sheru (2x)

tash po pi raki
edhe nuk po dehem
sa shume qe kam pire
kush s'ma din merzine (2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Aliu - Kush Mi Qane Keto Halle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Mi Qane Keto Halle".
3. Video është e këngës "Kush Mi Qane Keto Halle", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0