Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Kur Permendi Emrin Tend Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

kur permendi emrin tend
bota eshte e imja
thurma kengen ta kendoj
me ndali bjondina (2x)

asaj zemren une ja fala
i fala gjithe cka pata
edhe shpirti sikur sefa
s'na ndajke as nata (2x)

te lutem mos u largo
kam nje zeme qe te do
edhe pse une s'to te martoj
deri ne vdekje z'do te harroj (2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records

Vellezerit Aliu - Kur Permendi Emrin Tend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Permendi Emrin Tend".
3. Video është e këngës "Kur Permendi Emrin Tend", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0