Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Ti Je Denimi Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

gjithe kullat jane rrezu
gjthe yjet qenkan lshu (2x)

e vitem shkrihen sikur akuj
prej kur s'je me mu (2x)

(ref 2x)
ti je denimi im
ti je rrefimi im
n'ket bote jem mysafir
mos harro shpirti im
ti je denimi im

rrenjat i ke tek une
e zemra qe po vune
rrenjet i ke tek une
e zemra qe po vjen

qe mbete gjurme ne buzen time
tjeter po te shune

(ref 2x)

(Princesha ime, 2005)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Aliu - Ti Je Denimi Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Denimi Im".
3. Video është e këngës "Ti Je Denimi Im", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0