A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Vellezerit Aliu - Oj Fato


Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/11/2016

2016-11-18T11:06:00

nij dit here ne mengjs une kur jam xhu 2x

me nij vajz te bukur une jam taku 2x

ojj fato fato dishka met kallzu...
se ne ty oj moj fat shum jam dashuru 2x

ne takim te par oj fat une kur te pash 2x

edhe zemren time fato n'dorr ta lash 2x

oj fato fato dishka met kallzu... se ne ty oj moj fat shum jam dashuru 2x

veq nij fjal ty moj fat pata me ta than 2x

veq ne vdeksha o moj fat nuk e la pat marr 2x

oj fato fato dishka met kallzu... se ne ty oj moj fat shum jam dashuru 2x


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019