Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Aliu - Kah Po Vjen Nji Za Tupani Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ka po vjen ni za tupani 2x
ka po nihen kto dasmor

Mir po lujkan vallja shqipe 2x
veq e veq e dor per dor

Kush pe dridh shamijen sonte 2x
kur po bin kto defe
po na lun bel-holla aman
vallen per 7 qefe

Luje vallen pa ja nda 2x
per ty malli m'paska ra

mallin tim askush se hjek 2x
veq ajo qe lun qyqek

Kush pe dridh shamijen sonte 2x
kur po bin kto defe
po na lun bel-holla aman
vallen per 7 qefe

Kush pe dridh shamijen sonte 2x
kur po bin kto defe
po na lun bel-holla aman
vallen per 7 qefe


Ky tekst u dërgua nga  qipii92


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Aliu - Kah Po Vjen Nji Za Tupani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kah Po Vjen Nji Za Tupani".
3. Video është e këngës "Kah Po Vjen Nji Za Tupani", por nuk këndohet nga Vellezerit Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Aliu:


Komente 0