TEKSTESHQIP

Vellezerit Curri
Ç'ke Moj Tambura Që Bie
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ç'ke Moj Tambura Që Bie" kënduar nga Vellezerit Curri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.