Vellezerit Curri
Vellezerit Curri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Vellezerit Curri është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në Mars 2014, Vellezerit Curri marrin pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Vajze E Valave". Në Mars 2014, Vellezerit Curri marrin pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Mos Ma Gris Fustanin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 1