A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Vellezerit Gashi - Dasma Kosovare 1

Vellezerit Gashi - Dy Zoj T'malit

Vellezerit Gashi - Dasma Kosovare 2

Vellezerit Gashi - Drit Prishtines (2011)

Vellezerit Gashi - Bilbilat E Dugagjinit (2011)

Vellezerit Gashi - Kenge Arshikie (2013)

Vellezerit Gashi - Oj Toka E Kosoves (2018)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019