Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi - Mori Moter Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Haj mori moter
E dashmja moter
O per hajr qoft oj moter
Dasma n'voter x2

E fot kam prit oj moter
Me t'lind nji djal
Dasem t'madhe haj
Si kjo me kon e x2

E bjen tupani

O bjen tupani
Edhe sharkia
Perhajr ju qoft o hajde
Miqasia x2

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Krasniqi - Mori Moter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mori Moter".
3. Video është e këngës "Mori Moter", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0