Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aldor Kukli & Denis Kukli - Syzeza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Kam dy a tre nete
Kam dy a tre nete moj cupe
Me sy s'te kam pare
Opa moj syzeze, opa moj syzeze dhe moj
Opa moj gushe bardhe
2x

Pak dil pak moj cupe, pak dil pak moj cupe dhe moj
Te moj te them dy fjale
Opa moj syzeze, opa moj syzeze dhe moj
Opa moj gushe bardhe
2x

Me sy te shikova, e me sy te shikova moj cupe
Fjalet nuk mu ndane
Opa moj syzeze, opa moj syzeze dhe moj
Opa moj gushe bardhe
2x

Dy fjal qe ti thashe, dy fjal qe ti thashe moj cupe
Ti thash per sevdane
Opa moj syzeze, opa moj syzeze dhe moj
Opa moj gushe bardhe
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Aldor Kukli & Denis Kukli - Syzeza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syzeza".
3. Video është e këngës "Syzeza", por nuk këndohet nga Aldor Kukli & Denis Kukli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Kukli:


Komente 0