Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Lleshi - Gjithë Shqipëtarët Janë Shqiponja

Vellezerit Lleshi - Shkodra Jonë

Vellezerit Lleshi - Ah Pleqni

Vellezerit Lleshi - Çiftelia Nuk Vdes

Vellezerit Lleshi - Bujari Dhe Qylaxhia (2010)

Vellezerit Lleshi - Kenga Jone (2016)

Vellezerit Lleshi - Zemra E Kërçovës (2019)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet