A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Lleshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  47
BIOGRAFIA: Vellezerit Lleshi është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2010, Vellezerit Lleshi publikojnë albumin "Bujari Dhe Qylaxhia" Më datë 10 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi publikojnë videoklipin "Celulari". Më datë 12 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi publikojnë videoklipin "Politika". Më datë 13 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi publikojnë videoklipin "Unaz Per Ty". Më datë 30 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi & Elizabeta Marku publikojnë videoklipin "Shkodra Jone". Më datë 27 Korrik 2015, Vell...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Kenga Jone (2016)

Bujari Dhe Qylaxhia (2010)

Gjithë Shqipëtarët Janë Shqiponja


» Dërgo Një Këngë »

Lum Per Djemt Qe Ka Tropoja
Kandidati
Celulari
Djem E Vajza Beqar Plot
Dasma
Tradita Shqiptare
Politika
Shkodra Jone
Shuli I Plakut
Unaz Per Ty


Artistë Të Ngjashëm:

Vllezerit Bajra

Vëllezërit Plakiqi

Bijt E Sefes

Vellezerit Gashi

Bijte E Marash Krasniqit

Vellezerit Zogaj

Vllezrit Lamallari

Vellezerit Bardheci

Rapsodet E Lumes Kukes

Vellezerit Gojani


Tags: Vellezerit Lleshi, Vllezerit Lleshi, Vllzrit Lleshi, Pjetër Lleshi, Pjeter Lleshi, Ndue Lleshi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019