Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Vellezerit Morina është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Llapusha

Grupi Dumoshi

Grupi Folklorik Nga Gjilani

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Grupi Folklorik Batllava

Vellezerit Gojani

Vllezerit Bajra

Bijt E Sefes

Bijte E Marash Krasniqit

Vellezerit Gashi

Tags: Vellezerit Morina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet