Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Mziu - Nje Kafiq

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Kafiq".
3. Video është e këngës "Nje Kafiq", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Mziu - Nje Kafiq  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/05/2013

2013-05-04T07:54:11+00:00Kalle kalle ne kafiq po vin qikat me miniq,me miniq e flokt e gjata tuj vallzu juka lan nataa.
Moj muzik nderi n'sabaa lujn me tona krah per krah bashk me to lujna knojna keshtu naten e kalojnaa.
Dil moj qik dil neser mbrama mos u tut se nuk t'sheh nana unë te pres qik ne kafiq pa ty nuk pom rrihet hiq.
Unë te pres qik ne kafiq pa ty nuk pom rrihet hiq.
Hyn moj qik hyn ne valle ti moj qik krejt na kalle mirë pe lujshe ti midisin mos naj korit qiko fisin.
Moj muzik n'deri n'saba lujm me tona krah per krah bashk me to lujna knojna keshtu naten e kalojna.
Dil moj qik dil neser mbrama mos u tut se nuk t'sheh nana unë te pres qik ne kafiq pa ty nuk pom rrihet hiq.
unë te pres qik ne kafiq pa ty nuk pom rrihet hiq.
Dil moj qik dil neser mbrama mos u tut se nuk t'sheh nana unë te pres qik ne kafiq pa ty nuk pom rrihet hiq.
Unë te pres qik ne kafiq pa ty nuk pom rrihet hiq.


Ky tekst u dërgua nga lellu
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet