Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  59
BIOGRAFIA: Vellezerit Mziu është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore kosovare. Më datë 20 Shtator 2007, Vellezerit Mziu publikojnë videoklipin "Eja Kete Nate". Me këtë këngë, Vellezerit Mziu marrin pjesë në Polifest 2007 në vitin 2007. Më datë 11 Mars 2008, Vellezerit Mziu publikojnë videoklipin "Therrasin Nenat". Në vitin 2008, Vellezerit Mziu publikojnë albumin "Dashnia Bixhoz" Në Qershor 2009, Vellezerit Mziu marrin pjesë në Polifest 2009 me këngën "Dashuria E Vertete". Në vitin 2009, Vellezerit Mziu publikoj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥

Shamija Beqarit (2015)

★★★★★

Falma Nje Sabah (2014)

★★★★★

5 Djem I Ka Nana (2013)

★★★☆☆

Nr.1 (2012)

★★★★★

Këngë Të Vjetra Qytetare (2012)

★★★★★

Knaqu Sot (2011)

★★★★★

Mjalt E Zeher (2010)

★★★★★

Mpuq (2009)

★★★★★

Dashnia Bixhoz (2008)

★★★★★

Tuj Kesh

☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Vellezerit Mziu, Vllezerit Mziu, Vllezrit Mziu

Komente 2