Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Mall Për Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mall e dhmbje kam për ty,
më mungojn shum ata sy.
Mos më qoni nga gjumi dua të ëndrroj.
Të dua ty o shpirti im
dua të rri me ty deri në agim.(2x)

As në ëndërr nuk vjen kurr për qortime,
por vjen gjithnji me qeshjen tënde
pa as nji turbullim në sy.
GJithnji më zgjon nga gjumi
era e leht e mallit që kam për ty
Ti vjen në ëndërr dhe rrin në krahun tim,
ti më bën të lumtur deri në agim.

Kam mall por ëndrroj dhe me ty në ëndërr jetoj.
Ti më zgjon nga gjumi me buzqeshjen tënde,
ma zbut mallin ma lehtson dhembjen që kam për ty.

Mall e dhembje kam për ty
më mungojn shum ata sy.
Mos më qoni nga gjumi dua të ëndrroj.
Të dua ty o shpirti im
dua të rri me ty deri në agim.(2x)


Ky tekst u dërgua nga Izi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Mziu - Mall Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall Për Ty".
3. Video është e këngës "Mall Për Ty", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0