Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Mziu - Dashnia Bixhoz

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia Bixhoz".
3. Video është e këngës "Dashnia Bixhoz", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Mziu - Dashnia Bixhoz  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Dashnia Bixhoz"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Sa shum hulumtova fundin fjalë e gjeta,
sa shum hulumtova fundin fjalë e gjeta,
Kush nuk dashurooon se di qka asht jeta,
kush nuk dashurooon se di qka asht jeta

ref2:Dashnia bixhoz her mir her nervoz
Ska jet 1000 vjet zemer mos rri vet

Per me pi ni kafe dalim kah qyteti,
per me pi ni kafe dalim kah qyteti,
Vec me ty per dore pom hec muhabeti
veq me ty per dore pom hec muhabeti

ref 2 : Dashnia bixhoz her mir her nervoz ska jet 1000 vjet zemer mos rri vet

ref 2 : Dashnia bixhoz her mir her nervoz ska jet 1000 vjet zemer mos rri vet


Ky tekst u dërgua nga Ilir
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet