Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Nji Shpirt Kemi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nëse ti më do
ma thuj të vërtetën
nuk ta jap veç zemren
po ta jap dhe jetën

Puthjet më të ëmbla
ti mi ke dhuru
jetën ty ta fala
kur më the të du

Dy zogj jemi
o nji shpitr kemi
më vjen keq e dashur
që afër nuk jemi

E kam nji dëshir
o sa ësht e thjesht
me ti puth ty buzt
tjetër skisha desht


Ky tekst u dërgua nga Izi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Mziu - Nji Shpirt Kemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nji Shpirt Kemi".
3. Video është e këngës "Nji Shpirt Kemi", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0