Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Atdheun Mos E Lshoni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E lash vendlindjen erdha n'gurbet
un i mjeri tash ktu kam mbet
për pak vjet e lash vendin tim
a dot ket najher për mu kthim

Ju shqiptar a po ndëgjoni
kurr atdheun o mos e lshoni
ju shqiptar prej kah do vini
amanet n'vend t'juj të rrini

N'vend të huj i mjeri kam mbet
po shkojn vjet po kalojn shpejt
kalun vjet e erdh pleqnija
n'vend të huj mu mshkoj rinija

Athu vjen najher ajo dit
që aq shum une jam tue prit
a vjen dita që po e pres
në vendin tim un du të vdes


Ky tekst u dërgua nga Izi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Mziu - Atdheun Mos E Lshoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Atdheun Mos E Lshoni".
3. Video është e këngës "Atdheun Mos E Lshoni", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0