Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Zemra Po Të Lut Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Në zemër të kam në zemër të ruaj
pse ke ndodh aq larg un për ty po vuaj
pse o shpirt pse o shpirt
pse aq larg nga un ke ik

Zemra ime ty pot lut
mos rri larg
jeta shpirt (2x) ref
asht shum e shkurt

Je si mjalt e si sherbet
jetës time i jep lezet
je si gjaku n'shpirtin tim
pa ty jeta ska kuptim

Je gjithçka për mu në bot
pa ty jeta ësht e kot
je si hana kur ndriçon
bukurin jetës ja shton


Ky tekst u dërgua nga Izi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Mziu - Zemra Po Të Lut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Po Të Lut".
3. Video është e këngës "Zemra Po Të Lut", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0