Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Vajzat E Kosoves Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Qysh at dit kur t'kam taku thash se je për mu (2x)
Menxi sprita të vij dita ty met përqafu (2x)

Halle e derte i harrova kur pash ata sy(2x)

Shih sa shpejt mbane për veti mos bane dredhi(2x)

Kur vallzon ti ka lezet flaken po ma qet
kështu vajzat e Kosoves e paskan adet (2x)

Ku e ke folen oj vajz veç deshta me dit (2x)

Se ta dhash besen e zotit se la pat grabit (2x)

Sa mir je tuj lujt moj vajz ti se din as vet (2x)

Bashk me mu djemt e Kosoves i tranove krejt (2x)

Kur vallzon ti ka lezet flaken po ma qet
kështu vajzat e Kosoves e paskan adet (2x)


Ky tekst u dërgua nga Izi

Vellezerit Mziu - Vajzat E Kosoves
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajzat E Kosoves".
3. Video është e këngës "Vajzat E Kosoves", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0