Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Tjeter Zdu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mallkoj ditën që je shku
edhe dielli u pat ndal
nuk kam dasht ma me jetu
ti me tjetrin e un gjall (2x)

As nji fjal smujta me ndrru
kur erdha me u përshëndet
krejt bota u rrutullu
po ndodhka çka se pret (2x)

jam mërzit kur je martu
si me vdek me hy në dhe
mosi ty smujta met marr
tjeter zdu kam ba be (2x)

çelu tok se du me hy
pse jetoj kur sjam me ty

Mallkoj ditën që je shku
edhe dielli u pat ndal
nuk kam dasht ma me jetu
ti me tjetrin e un gjall(2x)

As nji fjal smujta me ndrru
kur erdha me u përshëndet
krejt bota u rrutullu
po ndodhka çka se pret (2x)

Ky tekst u dërgua nga IziPublikimi: 01/12/2009


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0


Vellezerit Mziu - Tjeter Zdu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tjeter Zdu".
3. Video është e këngës "Tjeter Zdu", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.