Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Banma Qaren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa her që po t'shooohë
Sa herë po më mbyyyt
Ti e vazhdon rrugën
E ti mbesin syt

Aman aman banma qaren
Më prano me t'parën
Aman lule drëndafili
Për ty jam ma i miri
Aman aman aman banma qaren
Më prano me t'parën
Aman lule trëndafili
Për ty jam ma i miiiriii

Kujtohem tënë ditën
I bajë 1000 plane
Çka t'bajë unë o i mjeri
Ta marr zemren tane
Kujtohem tënë ditën
I bajë 1000 plane
Çka t'bajë i mjeri
Ta marr zemren tane

Aman aman banma qaren
Më prano me t'parën
Aman lule drëndafilii
Për ty jam ma i miri
Aman aman aman banma qaren
Më prano me t'parën
Aman lule trëndafili
Për ty jam ma i miiiriii

Aman aman banma qaren
Më prano me t'parën
Aman lule drëndafilii
Për ty jam ma i miri
Aman aman aman banma qaren
Më prano me t'parën
Aman lule trëndafili
Për ty jam ma i miiiriii


Ky tekst u dërgua nga Gjeni

Vellezerit Mziu - Banma Qaren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Banma Qaren".
3. Video është e këngës "Banma Qaren", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0