Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Vellezerit Mziu - Hajde Lujna Shpirti Jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

09/05/2012

2012-05-09T15:42:18+00:00

Këngë e albumit:

"Sa Gezim"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Lujna Shpirti Jem" kënduar nga Vellezerit Mziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Mziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet