Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Mziu - Sonte Nata Jote

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Nata Jote".
3. Video është e këngës "Sonte Nata Jote", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Mziu - Sonte Nata Jote  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Sa Gezim"

Komente

Asnjë Koment

09/05/2012

2012-05-09T15:42:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte Nata Jote" kënduar nga Vellezerit Mziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Mziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Afrim Muçiqi, Ramadan Krasniqi, Leonora Poloska & Nazife Bunjaku. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I

sonte nata jote vallezo pa pushu 2x
sa mire ja din rendin vallen me vallezu 2x

refreni 2x

luj moj qiko luj
na dojna me knu
tan shoqenine
tan shoqenine
nkam kena me qu

II

hajde hidhe vallen djalo pa pritese 2x
sbashku do te kendojna deri ne mengjese 2x

rfreni 2x

luj moj qiko luj
na dojna me knu
tan shoqenine
tan shoqenine
nkam kena me quMë Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet