Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Vellezerit Mziu - Njeqind Perqind  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/07/2012

2012-07-17T15:18:41+00:00

Këngë e albumit:

"Nr.1"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Njeqind Perqind" kënduar nga Vellezerit Mziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Mziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet