Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Mziu - Lume

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lume".
3. Video është e këngës "Lume", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Mziu - Lume  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"5 Djem I Ka Nana"

Komente

Asnjë Koment

15/12/2012

2012-12-15T20:56:47+00:00syt e zi si rrush i ke ti lume
faqe kuqe ti me je ti lume
buzt e amela si qershi
o lum ata qe te qojn ne shpi oj lume
se nuk jam un ai fatlum oj lume
ne anderr te shkoh ne gjum oj lume
dit enat per ty mendoj oj lume
prit ni her te takoj o lume
o lum bafsha un per ty veq ni her boma me sy
o lum bafsha un per ty lume emrin e ke ti

shtatin ma ke si selvi ti lume
dhemte e bardh si ingji ti lume
rruges me dor ti ma bon oj lume
oj lumetelefonin nuk ma qon oj lume
zerin dua ta ndegjoj ty lume
trupin ty ta ledhatoj ty lume
meniher sdo te me provosh ah lume
asniher sdo te me harrosh oj lume oh lume

o lum bofsha un per ty veq ni her boma me sy
o lum bafsha un per ty lume e emrin e ki

o lum bafsha un per ty veq ni her boma me sy
o lum bafsha un per ty lume emrin e ke ti


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet