Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Bukuria Jote  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/03/2013

2013-03-10T00:36:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bukuria Jote" kënduar nga Vellezerit Mziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Mziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Saimir Menkaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ti më ndrin si dielli
Me nuret e tua
Sa yje ka qielli
Aq shum ty të dua.

Ref-Sa val ka deti
Jan ëndrrat e mija
Jam dehur i shkreti
Moj nga dashuria.

Sa her më rreh zëmra
Thot fjalën të dua
Të ka lindur Nëna
Si bekim për mua

Koha rrjedh pa prer
Ikën dhe largohet
Por te ty përher
Bukuria shtohet.Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet