Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Hajde Kalle  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/10/2012

2012-10-01T19:55:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Kalle" kënduar nga Vellezerit Mziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Mziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Alban Mustafa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

oh kalle kalle edhe qitja timin
oh na po knoja oh veq prej gëzimit.
oh kalle kalle edhe qitja timin
oh na po knojna o veq prej gëzimit.

2x
oh po po poja sonte me vullnete
oh per prishtinen do ta kallim krejte

2x
o kush e ka kalle o kush e ka djege
e kall prishtina me shoqnin e vete.Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet