Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Çetaj - Ibrahim Rugova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  14

eee trojet tona kur po jan nda zullum shkau gjith her ka ba naj grabitshin trojet shqiptare krejt shqiptarve dojn me na qit fare nuk len ven pa shkel dushmani në re të zeza po shkel vatani 25ten me 10 janar n cerrc kan hy qetnikt barbar vran qetnikt at rrust rugoven tymi i zi e pat mlu kosoven rrust rugoven me djal tvet e la uka ni amanet ni djal la ai uk rugova me fat tmadh ishte kosova shpejt u rrit ky ideal qoft kosoves zot o me i dal ooo msojeni ni gja msojeni ni gja per tokat dardane as njo tgjall sdojn me na lane ishte 10jet i nats kur kosova rrethu ish kan rreth i hekurt ishte kosova nkam u qu ibrahim rugova dul ne sken ky vizionar per me pshtu popullin shqiptar e ide me urtesi krejt kosova ishin o mas ti formoj lidhjen demokratike per ti mbrojt trojet etnike me bo tlir kombin shqiptar ibrahim rugova kryetar me sukses gjith her ka pri per liri e demokraci pavarsin e pret kosova donte paqen dhe urtesine unitetin dhe miresine nkonferenca dhe nsamite ti kosoven lart e ngjite po ta njoh une nan kosoven me kryetar ibrahim rugoven amerkia tka ndihmu kurr nthemel kosoves so met mei knu vdekja tmori ne janar te nderoi ty bota e mbar pavarsin e pret kosova eee tbekoft zoti ibrahim rugova


Ky tekst u dërgua nga Arlind Elshani

Vellezerit Çetaj - Ibrahim Rugova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ibrahim Rugova".
3. Video është e këngës "Ibrahim Rugova", por nuk këndohet nga Vellezerit Çetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Çetaj:


Komente 0