Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Çetaj - Prej Nje Shpati Ti Lshova Syt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  27

Prej o ni shpati o ti lshova syt
ooo Kur ti pash o Rruzat ne fyt
e krejto prej mendjes
ore o jam habit e.

Krejt o prej mendjes
ore o jam habit
E kam qu dore
oo allti me qit ee

o kur e nzorra
o alltin o prej brezit,
mu mbush mendja
o mei ra vetit.

o mu mbush mendja
o veten o myt e
djalo i dades o mos u habit ee.

djaloi i dades o mos u habit
o smut jam kan o qe 5 jav dit e .
smut jam kan more o qe 5 jav
ore e nuk je ardh o daden me pa eee

e mem pas ardh djalo dej te ara
oooohhhhoo ani ish qu dada
ani te kish dal para
offaaiiiiii


Ky tekst u dërgua nga  leonora


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Çetaj - Prej Nje Shpati Ti Lshova Syt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Nje Shpati Ti Lshova Syt".
3. Video është e këngës "Prej Nje Shpati Ti Lshova Syt", por nuk këndohet nga Vellezerit Çetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Çetaj:


Komente 0