A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Vellezerit Zena - Jam Jabanxhi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/02/2008

2008-02-07T01:23:09

Do ta marr trjsen ta hedh n'kurrize
port me port do t'rrokullis
porsi qiri moj do te tretem
e ty s'te le pa t'shti ne dore

porsi qiri moj do te tretem
e ty s'te le pa t'shti ne dore

O cmu mbush trupi moj me gjilpana
kam 6 muj qe po lengoj
asnjeri s'po mvjen me m'pa mu
pervec dashnores qe kam dashnu

jam jabanxhi o jam pa njeri
s'u coka jeta pa dashuni
jam jabanxhi o jam pa njeri
s'u coka jeta pa dashuni

floku i goces kurore kurore
i shkreti si si preka me dore
floket e goces kunore kunore
i mjeri si si preka me dore

jam jabanxhi o jam pa njeri
s'u coka jeta pa dashuni
jam jabanxhi o jam pa njeri
s'u coka jeta pa dashuni


Ky tekst u dërgua nga  valbona12
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019